Álláslehetőség

E-mail Nyomtatás PDF

Az Intro Plusz Ker Kft. irodaszerek kiskereskedelmi forgalmazására, Budapest területére tapasztalattal rendelkező

területi képviselő munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek megkeresése.

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, vevői igények kiszolgálása.

  • Rendelések és kiszállítások kezelése.

  • Az értékesítéshez kapcsolódó árajánlatok elkészítése.

  • Vállalat által meghatározott üzleti célok elérése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Irodaszerek értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Nagyfokú önállósság, pozitív beállítottság.

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

  • Középfokú végzettség

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Saját gépjármű

Előny:

  • Meglévő ügyfélkör

  • Marketing szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

  • Fix alapfizetés, forgalom utáni jutalék

  • Mobiltelefon, próbaidő letelte után laptop

  • Rugalmas munkaidő